dieta_przez_internet
akademia_zdrowego_stylu_zycia
przepisy
media-o-nas
Warsztaty

Zakupy z dietetykiem

120-sto minutowe wspólne zakupy, na których poradzę jakich pułapek dietetycznych unikać w sklepach spożywczych, zwrócę uwagę na ” dietetyczne skarby” czyli produkty, których nie powinno zabraknąć w spiżarce oraz podpowiem jak przygotować listę zakupów w zależności od trybu życia oraz potrzeb żywieniowych całej rodziny.

Dietetyk w Twojej kuchni

120-sto minutowa wizyta dietetyka, który poradzi jakich produktów spożywczych warto się pozbyć a czego nie powinno zabraknąć aby uporządkowana kuchnia ułatwiała pracę nad nowym zdrowszym trybem życia.
Przed wizytą dietetyka należy przygotować dostęp do wszystkich szafek i pomieszczeń, w których trzymana jest żywność oraz akcesoria kuchenne.
Usługa obejmuje m. Łódź

Wykłady

Akademia Zdrowego Stylu Życia powstała by dzielić się aktualną wiedzą o zdrowym odżywianiu, żywieniu w chorobie, sposobach unikania chorób cywilizacyjnych.

Miejsce spotkań ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73

Najbliższe terminy:

Data

(czwartki)

Temat

10.04.2014

Diet coaching-OdNova

17.04.2014

Dylematy przy półkach sklepowych czyli jak czytać etykiety

24.04.2014

Dieta bezglutenowa, nie tylko dla chorych na celiakię

8.05.2014

Zdrowie nie w pigułce, o chorobach dietozależnych

Koszt wykładu : 30 zł / godzinę [diet coaching 50zł]

Liczba miejsc ograniczona

Zapisy m.kubik@fitandyou.com lub pod numerem tel. 883 909 974

Aktywnie

Aktywny tryb życia to wykorzystywanie w sposób czynny swojego czasu wolnego. Wprawdzie nadrzędną aktywnością jest dla większości praca zawodowa czy nauka, nie mniej jednak powinniśmy znaleźć czas na miłe i przyjemne dla nas aktywności dodatkowe.

Aktywne życie to w gruncie rzeczy pasje, uprawianie sportów ale także spotkania z przyjaciółmi czyli wszystko co jest przeciwwagą dla siedzenia w domu przed telewizorem.

W tym miejscu znajdziecie propozycje jak aktywnie wykorzystać czas wolny, by długo cieszyć się zdrowiem i ładną sylwetką.