dieta_przez_internet
akademia_zdrowego_stylu_zycia
przepisy
media-o-nas
O nas

Gabinet Dietetyczny Fit&You ma na celu profesjonalne doradztwo dietetyczne oraz doradztwo z zakresu racjonalnego odżywiania i reedukacji żywieniowej.

Swoją ofertę kierujemy do osób, dla których właściwe odżywianie to element zdrowego stylu życia bądź też osób, które dzięki właściwie dobranej diecie szybciej wrócą do zdrowia czy prawidłowej masy ciała.

 

Ponieważ dobro człowieka jest dla nas najważniejsze kierujemy się wyłącznie wiedzą medyczna popartą badaniami (Evidence-based medicine czyli medycyna oparta na faktach), a nie aktualną moda.

Wiedzę poszerzamy stale na licznych konferencjach naukowych.

 

Zalecenia są dobierane indywidualnie z uwzględnieniem ewentualnych chorób towarzyszących.

 

Pacjenci otrzymują praktyczna wiedzę, dzięki której dążą do upragnionego celu. Wizyty mają na celu uświadomienie popełnianych błędów oraz poprzez monitoring nawyków doprowadzenie do zmiany stylu życia. Dzięki temu pacjenci stosują dietę z całkowitym przekonaniem i wiarą w jej skuteczność, a co najważniejsze mając pewność, że nadmiar kilogramów nie wróci.

 

NOWOŚĆ !!! Diet Coaching

 

Diet coaching to profesjonalnie prowadzony cykl rozmów, w którym klient stopniowo rozwija swoje kompetencje (wiedzę, umiejętności i postawy) w zakresie nowego, zdrowego sposobu odżywiania i stylu życia. Diet Coach pomaga klientowi zrozumieć potrzeby żywieniowe oraz stworzyć taki plan odżywiania, który będzie odpowiadał jego stylowi życia. Istotą diet coachingu jest wzbudzenie motywacji do zmiany sposobu odżywiania, postępowania i zachowania oraz stosowania tych umiejętności. Coach jest  również specjalistą w zakresie żywienia człowieka.

Diet Coaching to 8 godzinnych sesji raz w tygodniu przez pierwsze dwa miesiące. Następnie sesje odbywają się co 2 lub 3 tygodnie przez 3 do 4 miesięcy. Po zakończeniu procesu po upływie 3 miesięcy, wskazane jest spotkanie follow up, w celu omówienia wyników jakie przyniosło stosowanie Osobistego Planu Odżywiania. W modelu Diet Coachingu kluczowa jest wewnętrzna motywacja klienta, świadomość istnienia barier i oporu związanych ze zmianą. Coach zapewnia klientowi wsparcie w procesie zmiany.

 

Magdalena Kubik jest jedynym w Łodzi diet coachem, ukończyła KURS DIET COACHINGU Akredytowany przez Izbę Coachingu.

 

 Zapraszamy:

-dzieci borykające się z nadwagą i otyłością oraz dzieci z rozpoznanymi alergiami;

-osoby z takimi chorobami jak: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, podwyższony poziom cholesterolu itp.

-osoby z rozpoznaną chorobą nowotworową;

-wszystkie osoby chcące świadomie obniżyć swoją masę ciała

 

Zapraszam wszystkich rodziców borykających się z nadwagą swoich dzieci do współpracy.Jestem specjalistą w portalu Rossnę! firmy Rossnett oraz na forum Łódzkich mam. Jestem również moderatorem projektu zdrowyprzedszkolak.org na terenie województwa łódzkiego. Prowadzę warsztaty dla dzieci oraz wykłady dla rodziców z zakresu zdrowego odżywiania.

 

POTRZEBA CZASU BY NOWE, ZDROWE ZACHOWANIA STAŁY SIĘ  NAWYKAMI.

WAŻNY JEST KAŻDY KROK DO OSIĄGNIĘCIA TEGO CELU!