dieta_przez_internet
akademia_zdrowego_stylu_zycia
przepisy
media-o-nas
Archiwa kategorii: Aktualności

Najnowsze aktualności na stronie

Akcja „Ze skierowaniem do dietetyka”

Już dziś startuje akcja „Ze skierowaniem do dietetyka”, akcja potrwa do końca czerwca 2014r.. Każdy kto w tym czasie przyjdzie do nas ze skierowaniem od swojego lekarza prowadzącego, zapewnioną ma wizytę konsultacyjną w cenie 50 zł. W tej cenie konsultacja, wywiad żywieniowy, wytyczne dietetyczne.

Poproś więc swojego lekarza o skierowanie do dietetyka.

Warsztat „Diet coaching – OdNova”

Zapraszam na warsztat dla wiecznie odchudzających się pt. „Diet coaching – OdNova”. Warsztat odbędzie się we czwartek 10.04. od godziny 17.30. ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73. Koszt warsztatu to 50 zł/1,5 h.

„Wychowanie to wyzwanie” kolejna wizyta w Radio Łódź

W dniu wczorajszym w Radio Łódź w audycji red. Moniki Czerskiej mówiliśmy o diecie wegetariańskiej u dzieci. Temat ciekawy i na czasie. Dieta taka może być stosowana u dzieci, również najmłodszych wymaga jednak wiedzy ze strony rodziców jak dobrze ją poprowadzić by uniknąć niedoborów.

Warsztaty dla uczniów

Zaczynamy kolejną edycję warsztatów dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Zaproś na do siebie. Koszty przeprowadzenia warsztatu: 3 zł / ucznia, grupy nie większe niż 60 osób. Poproś nauczyciela o kontakt z nami :m.kubik@fitandyou.com lub tel. 883 909 974

 

 

Zapraszam do umawiania spotkań

Mgr inż. Magdalena Kubik

www.fitandyou.com

 

 

Testy diagnostyczne ImuPro

Testy diagnostyczne ImuPro pozwalają wykryć alergię pokarmową typu III (alergię IgG-zależną o opóźnionej reakcji). Pozwala to na stworzenie indywidualnego dla każdego pacjenta immunologicznego profilu doboru żywności. W gabinecie zajmuję się układaniem  jadłospisów z uwzględnieniem wytycznych zawartych w teście.

Wykład o diecie bezglutenowej.

W sobotę 27.07. można było posłuchać o diecie bezglutenowej i sytuacjach kiedy należy ją wprowadzić. Jeśli zalecono Wam taką właśnie dietę chętnie podpowiem jak sobie radzić w codziennych zakupach.